Jdi na obsah Jdi na menu

Jemma Blue Cidabro

en.gif

Jemma Blue Cidabro "El"

o: BISS Ch.Austmans Real Riotel2.jpg

m:Ch.Freya´s Charm Cidabro

* 16.4.2006 - Ϯ 27.3.2017

výška: 47 cm   

váha: 23 kg

PRA-prcd: patern B

HD B, ED free

plnochrupá

výborná, 2x CAC, res CACIB

6. místo Cattle Dog Cup 2011 (ze 14 ACD)

odchovy - Q-cidabro

výstavy 

pedigreeel-1w.jpg

 

 Elinka byla zakladatelkou naší chovatelské stanice. Byla prvním honáčkem v našem životě. Ona nám dala možnost pochopit honáckou povahu se vším, cok ní patří. Vděčíme jí za naši Vendy, která byla mámou 4 vrhů Danggalátek :).  

El byla výborná fena, správné výšky a mohutnosti, s ušlechtilou hlavou. Byla temperamentní, poslušná, pracovitá, velice učenlivá.  Přirozeně nedůvěřivá k cizím lidem. Dům, auto prostě cokoli i paničku ohlídala na 100%. Perfektně rozlišila koho tolerovat a před kým chránit.  Elinka, tak jako všichni honáci, byla až neskutečně oddaná své paničce .... 

   

 

img_1405o.jpg

 
 
dsc_3510.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

El byla dcerou jednoho z nejlepších psů na britských ostrovech – BISS Ch.Austmans Real Riot (otcem je import z Austrálie Pavesi Real Mc Coy). Riot má pouze 2 vrhy mimo Británii, jedná se tedy o velmi cenný rodokmen pro Evropský kontinent. 

 

BISS Ch.Austmans Real Riot "Riot"  několikrát BOB, BIS, vítěz prestižních výstav ve Velké Británii

 

Obrazek

   www.austmans.com/riot.htm

 

         Matkou El byla Ch.Freya´s Charm Cidabro, typická představitelka plemene s ideální stavbou těla a pohybem, dcera vynikajících jedinců ICh. Windwarriorś Flying Force (oba rodiče import Austrálie, matka je Světová vítězka 1998) a ICh. Zeecidabro des Poenjaap, Světové vítězky veteránů + BOB veterán Světové výstavy 2009, res. CACIB na Světové výstavě 2003 (oba její rodiče ICh. a Světoví vítězové!!!)

 
Obrazek

 

   2x CAJC, CAC, CWC, CAC Finsko, 2x res. CAC Finsko, CACIB, res. CACIB, Nejlepší fena, Národní vítěz, 4x BOB, Klubový Junioršampion, Český Junioršampion, VDH CAC, Vítězka na Speciální výstavě ACD v SRN, Polský šampion.

 

Náhledy fotografií ze složky Jemma Blue Cidabro